Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
plende

Über uns

Nagrody i wyróżnienia

PM Investment Group jest firmą wielokrotnie nagradzaną. W 2014 roku z dumą odebraliśmy następujące nagrody:

  • Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego: targi Bike-Expo w Kielcach.
  • Lider przedsiębiorczości 2014 – Jest to nagroda przyznawana szczególnie aktywnym, innowacyjnym, konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.

Następnie w 2015 roku:

  • Otwierając się na nowe rynki, jako jedyni wystawcy z Polski wzięliśmy udział w targach Baby Boom w Bukareszcie.
  • Otrzymaliśmy Złotą nagrodę w konkursie „Wybór Rodziców 2015” w kategorii zabawki za rowerek DUPLO – była to dla nas szczególnie ważna nagroda gdyż przyznawana przez Użytkowników.
  • Otrzymaliśmy wyróżnienie za stoisko na targach For Babies w Czechach.
  • Lider przedsiębiorczości 2015 – Jest to nagroda przyznawana szczególnie aktywnym, innowacyjnym, konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.

Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby wykonywane są zgodnie normami bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie raporty z testów na zgodność z obowiązującymi normami Europejskimi.

Naszym hitem są niewątpliwie rowerki biegowe dla dzieci

Zyskały one szerokie grono odbiorców i zadowolonych małych użytkowników. Najlepszym dowodem na te słowa jest odebrana przez nas w 2015 roku nagroda, „Wybór Rodziców”. Otrzymał ją produkt rowerek biegowy „Duplo”.

Doskonały pomysł, wyczucie dobrego smaku, charakterystyczne wzory i doskonała jakość to coś, czym się wyróżniliśmy i zrewolucjonizowaliśmy rynek. W bardzo szybkim tempie podbiliśmy go w Polsce, a z czasem można też było znaleźć markę Milly Mally na terenie Unii Europejskiej.

Naszym głównym celem jest promocja marki Milly Mally, więc kładziemy duży nacisk na oryginalność produktów które oferujemy. Korzystając z osobistych doświadczeń i uważnie słuchając opinii klientów, staramy się wraz z naszą grupą projektową stale udoskonalać nasze wyroby a co dwa lata zyskują one nową szatę graficzną. Wszystkie wzory obrandowane marką Milly Mally są projektowane wedle własnego pomysłu, dlatego też na bieżąco możemy odpowiadać na potrzeby i zmieniające się trendy na rynku.

Jesteśmy nie tylko producentami, ale również dystrybutorami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie marki jak: VIGA, MERIDA, KIDDIELAND czy Bestway.