fbpx
Image Alt

O nas

  >  O nas

Nagrody i wyróżnienia

Mamy bardzo konkretne cele, jesteśmy pilni w działaniu i stale poprawiamy jakość naszych produktów. Dlatego zaczęto go zauważać i nagradzać na rynku.
W 2014 roku z dumą otrzymaliśmy następujące nagrody:
Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystawy: Targi. Bike-Expo w Kielcach.
– Lider przedsiębiorczości 2014 – To nagroda przyznawana szczególnie aktywnym, innowacyjnym, konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.
Then in 2015:
– Otwierając się na nowe rynki, jako jedyni wystawcy z Polski, wzięliśmy udział w targach Baby Boom w Bukareszcie
– Otrzymaliśmy Złotą Nagrodę w konkursie „Choice of Parents 2015” w kategorii zabawek na rower DUPLO – była to dla nas bardzo ważna nagroda, ponieważ została przyznana przez użytkowników.
– Wyróżnienie za stoisko w For Babies w Czechach.
– Leader of entrepreneurship 2015.
Wszystkie sprzedawane przez nas produkty są wykonane zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie raporty z testów na zgodność z obowiązującymi normami europejskimi.
Produkty Milly Mally łączą jakość z rozsądną ceną, takie podejście pozwala nam dotrzeć do dużej liczby odbiorców.
Skupiamy się na profesjonalnej i niezawodnej obsłudze klienta, ponieważ uważamy, że jest to klucz do sukcesu, dlatego mamy szeroką gamę lojalnych klientów.
We cordially invite you to cooperate.

Naszym hitem są niewątpliwie rowerki biegowe dla dzieci

Zyskały one szerokie grono odbiorców i zadowolonych małych użytkowników. Najlepszym dowodem na te słowa jest odebrana przez nas w 2015 roku nagroda, „Wybór Rodziców”. Otrzymał ją produkt rowerek biegowy „Duplo”.
Doskonały pomysł, wyczucie dobrego smaku, charakterystyczne wzory i doskonała jakość to coś, czym się wyróżniliśmy i zrewolucjonizowaliśmy rynek. W bardzo szybkim tempie podbiliśmy go w Polsce, a z czasem można też było znaleźć markę Milly Mally na terenie Unii Europejskiej.
Naszym głównym celem jest promocja marki Milly Mally, więc kładziemy duży nacisk na oryginalność produktów które oferujemy. Korzystając z osobistych doświadczeń i uważnie słuchając opinii klientów, staramy się wraz z naszą grupą projektową stale udoskonalać nasze wyroby a co dwa lata zyskują one nową szatę graficzną. Wszystkie wzory obrandowane marką Milly Mally są projektowane wedle własnego pomysłu, dlatego też na bieżąco możemy odpowiadać na potrzeby i zmieniające się trendy na rynku.
Jesteśmy nie tylko producentami, ale również dystrybutorami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie marki jak: VIGA, MERIDA, KIDDIELAND czy Bestway. 

Wyróżnienia i nagrody

Mamy mocno sprecyzowane cele, jesteśmy sumienni w działaniu i nieustannie podnosimy jakość naszych produktów. Dlatego też zaczęło to być zauważane i nagradzane na rynku.
W 2014 roku z dumą odebraliśmy następujące nagrody:
– Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego: targi Bike-Expo w Kielcach.
– Lider przedsiębiorczości 2014 – Jest to nagroda przyznawana szczególnie aktywnym, innowacyjnym, konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.
Następnie w 2015 roku:
– Otwierając się na nowe rynki, jako jedyni wystawcy z Polski wzięliśmy udział w targach Baby Boom w Bukareszcie.
– Otrzymaliśmy Złotą nagrodę w konkursie „Wybór Rodziców 2015” w kategorii zabawki za rowerek DUPLO – była to dla nas szczególnie ważna nagroda gdyż przyznawana przez Użytkowników.
– Wyróżnienie za stoisko na targach For Babies w Czechach.
– Lider przedsiębiorczości 2015.
Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby wykonywane są zgodnie normami bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie raporty z testów na zgodność z obowiązującymi normami Europejskimi.
Produkty Milly Mally to połączenie jakości z rozsądną ceną, takie podejście pozwala nam trafić do dużej ilości odbiorców.
Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę klienta bo uważamy, że jest kluczem do sukcesu, dlatego też posiadamy szerokie grono wiernych klientów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.