Image Alt

O nas

  >  O nas

Rozwój Milly Mally

Nasza firma powstała w 2007 roku pod nazwą Milly Mally. Wraz z rozwojem firmy, dokonaliśmy przekształcenia w nową formę działalności gospodarczej, zmieniając również nazwę na PM Investment Group. Od samego początku byliśmy firmą rodziną do której z czasem doszli również Przyjaciele.
Ponieważ świat zabawek i artykułów dziecięcych był nam znany jeszcze długo przed 2007 rokiem, to doskonale wiedzieliśmy jakie są potrzeby klienta. Postanowiliśmy skorzystać z posiadanej wiedzy i uzupełnić tą lukę. Na początku głównym przedmiotem naszej działalności były wózki spacerowe.
Z czasem powiększaliśmy naszą ofertę i do „rodziny” Milly Mally doszły produkty takie jak:
* łóżeczka turystyczne,
* leżaczki i kołyski dla niemowląt,
* rowerki biegowe i trójkołowe,
* hulajnogi,
* jeździki,
* krzesełka do karmienia,
* konie na biegunach,
* wózki dla lalek,
* foteliki samochodowe i wiele innych.

Naszym hitem są niewątpliwie rowerki biegowe dla dzieci

Zyskały one szerokie grono odbiorców i zadowolonych małych użytkowników. Najlepszym dowodem na te słowa jest odebrana przez nas w 2015 roku nagroda, „Wybór Rodziców”. Otrzymał ją produkt rowerek biegowy „Duplo”.
Doskonały pomysł, wyczucie dobrego smaku, charakterystyczne wzory i doskonała jakość to coś, czym się wyróżniliśmy i zrewolucjonizowaliśmy rynek. W bardzo szybkim tempie podbiliśmy go w Polsce, a z czasem można też było znaleźć markę Milly Mally na terenie Unii Europejskiej.
Naszym głównym celem jest promocja marki Milly Mally, więc kładziemy duży nacisk na oryginalność produktów które oferujemy. Korzystając z osobistych doświadczeń i uważnie słuchając opinii klientów, staramy się wraz z naszą grupą projektową stale udoskonalać nasze wyroby a co dwa lata zyskują one nową szatę graficzną. Wszystkie wzory obrandowane marką Milly Mally są projektowane wedle własnego pomysłu, dlatego też na bieżąco możemy odpowiadać na potrzeby i zmieniające się trendy na rynku.
Jesteśmy nie tylko producentami, ale również dystrybutorami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie marki jak: VIGA, MERIDA, KIDDIELAND czy Bestway. 

Wyróżnienia i nagrody

Mamy mocno sprecyzowane cele, jesteśmy sumienni w działaniu i nieustannie podnosimy jakość naszych produktów. Dlatego też zaczęło to być zauważane i nagradzane na rynku.
W 2014 roku z dumą odebraliśmy następujące nagrody:
– Wyróżnienie za elegancję i oryginalny styl wystąpienia targowego: targi Bike-Expo w Kielcach.
– Lider przedsiębiorczości 2014 – Jest to nagroda przyznawana szczególnie aktywnym, innowacyjnym, konkurencyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.
Następnie w 2015 roku:
– Otwierając się na nowe rynki, jako jedyni wystawcy z Polski wzięliśmy udział w targach Baby Boom w Bukareszcie.
– Otrzymaliśmy Złotą nagrodę w konkursie „Wybór Rodziców 2015” w kategorii zabawki za rowerek DUPLO – była to dla nas szczególnie ważna nagroda gdyż przyznawana przez Użytkowników.
– Wyróżnienie za stoisko na targach For Babies w Czechach.
– Lider przedsiębiorczości 2015.
Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby wykonywane są zgodnie normami bezpieczeństwa i posiadają odpowiednie raporty z testów na zgodność z obowiązującymi normami Europejskimi.
Produkty Milly Mally to połączenie jakości z rozsądną ceną, takie podejście pozwala nam trafić do dużej ilości odbiorców.
Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę klienta bo uważamy, że jest kluczem do sukcesu, dlatego też posiadamy szerokie grono wiernych klientów.
Serdecznie zapraszamy do współpracy.