Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
plende

Oryginalność

Naszym głównym celem jest promocja marki Milly Mally, więc kładziemy duży nacisk na oryginalność i niepowtarzalność produktów, które oferujemy.

Bezpieczeństwo

Wszystkie wzory obrandowane marką Milly Mally są projektowane wedle własnego pomysłu, dlatego też na bieżąco możemy odpowiadać na potrzeby i zmieniające się trendy na rynku.

Szczegółowość

Dbając o naszych Klientów staramy się wraz z naszą grupą projektową stale udoskonalać nasze wyroby a co dwa lata zyskują one nową szatę graficzną.

Co różni nas od konkurencji?

Produkty Milly Mally to połączenie jakości z rozsądną ceną, takie podejście pozwala nam trafić do dużej ilości odbiorców. Stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę klienta bo uważamy, że jest kluczem do sukcesu, dlatego też posiadamy szerokie grono wiernych klientów.

Krótka historia PM INVESTMENT

Nasza firma powstała w 2007 roku pod nazwą Milly Mally. Wraz z rozwojem firmy, dokonaliśmy przekształcenia w nową formę działalności gospodarczej, zmieniając również nazwę na PM Investment Group. Od samego początku byliśmy firmą rodziną do której z czasem doszli również Przyjaciele. Ponieważ świat zabawek i artykułów dziecięcych był nam znany jeszcze długo przed 2007 rokiem, to doskonale wiedzieliśmy jakie są potrzeby klienta. Postanowiliśmy skorzystać z posiadanej wiedzy i uzupełnić tą lukę. Na początku głównym przedmiotem naszej działalności były wózki spacerowe. Z czasem powiększaliśmy naszą ofertę i do „rodziny” Milly Mally doszły produkty takie jak: łóżeczka turystyczne, leżaczki i kołyski dla niemowląt, rowerki biegowe i trójkołowe, hulajnogi, jeździki, krzesełka do karmienia, konie na biegunach, wózki dla lalek, foteliki samochodowe i wiele innych.

Opinie naszych Klientów

Naszym hitem są niewątpliwie rowerki biegowe dla dzieci. Zyskały one szerokie grono odbiorców i zadowolonych małych użytkowników. Najlepszym dowodem na te słowa jest odebrana przez nas w 2015 roku nagroda, „Wybór Rodziców”. Otrzymał ją produkt rowerek biegowy „Duplo”. Doskonały pomysł, wyczucie dobrego smaku, charakterystyczne wzory i doskonała jakość to coś, czym się wyróżniliśmy i zrewolucjonizowaliśmy rynek. W bardzo szybkim tempie podbiliśmy go w Polsce, a z czasem można też było znaleźć markę Milly Mally na terenie Unii Europejskiej. Poniżej przedstawiamy kilka opinii, które otrzymaliśmy od naszych zadowolonych Klientów (pisownia oryginalna).